Randevu ve İletişim

Randevu almak için;
0 212 231 81 01
0 212 231 80 03 arayabilirsiniz.

Acil durumlarda ise;
0 533 257 04 60 arayabilirsiniz.

Mesai saatleri;
Pazar, Pazartesi hariç haftanın diğer beş günü için 09:30-19:00 arasıdır.
Pazar ve Pazartesi kapalıyız.

Merkezimize iletisim numaralarindan ulasabileceginiz gibi, internet üzerinden yaptiginiz basvuralarla da ulasabilirsiniz. Yorumlariniz ve istekleriniz için info@ayakveayakbilegi.com adresini kullanabilirsiniz.

Ayin Konusu

 

 

İsveç Ayak Sağlığı Ortopedik ayakkabı ve terlikler :

Ortopedik ayakkabılar ve terlikler: Ayağın anatomik yapısına uygun olarak üretilmiş ürünlerdir. Ayaktaki longitudinal (boylama) ve transvers (enine) kavisi doğru destekleme noktalarına sahiptir. Etkili destek noktaları sayesinde ayağında problemi olanlar için düzeltici, şikâyeti gidericidir. Topuk nötr pozisyonda duracak şekilde yuvalanır. Ayakkabı içinde parmakların sıkışmaması için geniş parmak evi vardır. Doğal deriden imal edilen ayakkabılar ayağın havalanması için yardımcıdır. İyi teneffüs eden ayakkabı kapalı ortam yüzünden ciltte gelişebilecek mantar problemlerinin engellenmesine yardımcıdır. Ayakkabıda yeterli derinlik ve genişlik olduğu için hekimin uygun gördüğü modifikasyonlar rahatlıkla uygulanabilir. Çıkarılabilir iç taban dolayısıyla gerektiğinde hekimin uygun gördüğü başka bir tabanlık rahatlıkla yerleştirilebilir. Böylece doğru ayakkabıda kullanılan tabanlıktan alınan fayda daha yüksek olur.

Konfor ayakkabıları ve terlikleri: Ortopedik ayakkabıya göre daha dar kalıplıdır. Ayağı destekleyen noktalar ortopedik ayakkabılar kadar kuvvetli değildir. Daha çok ayağında ciddi problemi olmayanlar için rahat basmayı sağlayıcı olarak tercih edilir. Genelde iç tabanı sabittir ve ayakkabı içine farklı bir tabanlık yerleştirmek çoğu zaman mümkün olmaz.

Moda ayakkabılar: Moda renk ve modeller kullanılarak imal edilen ayakkabılardır. İsveç Ayak Sağlığı'ında ayaklarında problem olan ama şık ayakkabı giymek isteyenler için ithal edilen ayakkabılardır. Ayakkabı içi destekleri zayıftır ama ayak yapısına uygun kalıpla imal edildiğinden giyimi rahat ve hoştur.

Yukarı


 
 

Adres : Rumeli Caddesi Villa İş Hanı No: 4 - 6 A Blok Kat : 2 Kısım : 9 34363 Nişantaşı İstanbul , Tel: +90 212 231 81 01 - 231 80 03 Faks: +90 212 231 80 05 email: info@ayakveayakbilegi.com